Asma Köprü ‘Yuvarlak Masa Meclisi’ panelleri başladı.

ANKARA- Asma Köprü Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından misafir öğrencilere yönelik ‘Yuvarlak Masa Meclisi’ panelleri başladı.

Asma Köprü derneği tarafından ‘Önce Ahlak Yeniden Ahlak’ yılı olarak belirlenen 2018’de, Ahlak teması çerçevesinde ‘Yuvarlak Masa Meclisi’ programları faaliyete başladı.

Ahlak teması merkezli bu paneller her ay biz kez düzenleniyor ve çeşitli konularda bilgi paylaşımı şeklinde gerçeklemektedir.

Bu kapsamda paneller, ahlak üzerine kurulacak bir medeniyet inşa etmek için önce fikri aşamadan başlayarak çeşitli konularda bilgi ve tecrübe paylaşımının verilmesi hedefleniyor.

Misafir öğrencilerin sunumuyla gerçekleşecek panellerde siyasetten, sanayiye tarımdan uzay bilimlerine kadar çeşitli konular işlenmektedir.

Paneller Asma Köprü Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Birimi Sorumlusu Harun Ünal tarafından gerçekleştirilmektedir.

İletişim: 05374913325 /03123416341

YUVARLAK MASA MECLİSİ YUVARLAK MASA MECLİSİ

 

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.