ASMA KÖPRÜ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI

ASMA KÖPRÜ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI

YARIŞMANIN ADI:  Sosyal Medyada Önce Ahlak

YARIŞMAYI DÜZENLEYEN KURUMLAR: Asma Köprü UÖD ve UDEF’e bağlı dernekler

SORUMLU OLUNAN KİTAP: Nurettin YILDIZ’ın İNTERNET FIKHI adlı kitabı. Kitabı yarışmaya katılanlar dernek merkezlerinden ücreti karşılığı temin edebilir veya kendileri başka yollardan satıl alabilirler.

YARIŞMANIN AMACI: Asma Köprü UÖD’nin 2018 yılında başlatmış olduğu ve yıl boyunca sürdürmüş olduğu Önce Ahlak, Yeniden Ahlak” programlarını yılın her dönemine yayması ve de her daim diri ve canlı tutma amacıyla sosyal medya ahlakını yaygınlaştırma amacı.

SINAV YERLERİ: Asma Köprü UÖD konferans salonu ve UDEF’ e bağlı sınava katılan derneklerin kendi sınav merkezleri.

SINAV KATILIM ŞARTLARI: Türkiye’de öğrenim gören uluslar arası lise ve üniversite öğrencileri

BAŞVURU: Yarışmaya katılmak isteyenlerin, dernek merkezlerinde veya internet üzerinden yayınlanmakta olan yarışma başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2018 Cumartesi günüdür.

YARIŞMA TARİHİ: 22 Aralık 2018 Cumartesi günü Saat:17:00

YARIŞMA SONUCUNUN AÇIKLANMASI: En geç 29 Aralık 2018 Cumartesi günü.

SINAV DEĞERLENDİRMESİ: Sınav değerlendirmesinde 4 yanlış cevap 1 doğru cevabı götürecektir. Sınavda verilen toplam cevaplama süresi  50 soru için 60 dakikadır.  Dereceye giren birden fazla öğrenci olması durumunda sadece bu öğrenciler için 29 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 17:00 da tekrar bir sınav daha yapılacak olup dereceleri ikinci yapılan sınavla belirlenecektir. İkinci yapılan sınavda da aynı dereceleri elde etmeleri halinde iki sınav sonucunda en çok doğru cevabı olan öğrenci kazanmış olacaktır.

Başvuru formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHlvvVzNU9592UwSS6-0v-6HgeR9AhQAFiZ1-upzYB7KNZrQ/viewform

 

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.